Kratké vodítko pro psa s řetízkem 60cm

659 Kč / ks 545 Kč bez DPH
Dodání obvykle od 2 do 4 týdnů
Možnosti doručení

Řetízkové vodítko s koženou rukojetí pro psa.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Řetízkové vodítko s malými očky je vyrobeno z pevného materiálu. Všechny jeho díly jsou svařeny a tak vodítko dosahuje maximální pevnosti. Ucho vodítka je vyrobeno z vrchové hovězí kůže, promaštěné, takže velmi příjemné do ruky. Je vhodný pro střední a velká plemena.

Řetězkové vodítko pro psa může být v mnoha ohledech užitečné
  • Odolnost a trvanlivost: Řetězkové vodítko je obvykle vyrobeno z kovových článků, což mu dává vysokou odolnost a trvanlivost. Tato vlastnost zajišťuje, že se vodítko nezničí tak snadno jako například vodítka z nylonu nebo látky.

  • Snadná údržba: Řetězkové vodítko se snadno čistí a udržuje v dobrém stavu. Stačí ho jen omýt vodou a mýdlem a dobře opláchnout. Díky tomu je mnohem hygieničtější než jiné typy vodítek.

  • Bezpečnost: Řetězkové vodítko může poskytnout větší bezpečnost než jiné typy vodítek. Pokud pes například chce uprchnout, může být těžší přerušit řetěz, než vodítko z nylonu nebo látky.

  • Kontrola: Řetězkové vodítko poskytuje majiteli větší kontrolu nad psem. Protože je řetěz pevnější, může majitel snadněji ovládat psa a zabránit mu v nežádoucím chování.

 

Materiál: Kov, kože

Rozměry: 60 cm x 5mm

Barva rukojeti: černá

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kožené vodítka pro psa
Barva: Černá
Délka vodítka: 100cm
MATERIÁL: Kůže
? NA MÍRU: NE
? REFLEXNÍ PRVKY: NE

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: