Náš příběh

Nápad založit Wanted Dog se v nás zrodil hlavně z vášně k naším vlastním psům. Právě snaha najít ty nejlepší produkty pro péči o naše psy nás vedla k založení vlastní značky. Naše Alis a Casie u nás plní role modelek a testerů všech produktů. Díky tomu se můžete spolehnout, že každý produkt byl schválen rozmazleným psem! 

Inspirovalo nás město.

Během pandemie ulice Prahy zely prázdnotou a život do ulic přinášeli jedině psy a jejich majitelé. Město, které bývalo plné rušného městského života, ukázalo svou krásu svými ikonickými barevnými kombinacemi. Například barevné kombinace v pražském metru, živé barvy městských parků. Obvykle je město plné lidí, ale během pandemie ukázalo svoji krásu a štěstí, i když bylo prázdné. Během venčení v pražských čtvrtích jsme pozorovali spoustu barevných nástěnných maleb a výloh obchodů. Přestože byly čtvrti prázdné, barvy a lidé se svými psy udržovali město naživu. Naším posláním se proto stalo vytvářet barevné a udržitelné produkty pro domácí mazlíčky pro moderního majitele psa. Kromě našich barevných potřeb pro domácí mazlíčky chceme sdílet tipy pro životní styl, abychom si mohli užívat naše psy co nejdéle a plnými doušky.

Připojte se k naší misi stát se nejstylovější značkou pro domácí mazlíčky. Není to snadná cesta a jako malý podnik vlastněný ženou si uvědomujeme, že máme ještě dlouhou cestu.

  • Rádi spolupracujeme s různě talentovanými lidmi, kteří odpovídají hodnotám naší společnosti Wanted Dog.
  • Vodítka a obojky jsou vyrobeny za ekologických podmínek.
  • Naše pytlíky na výkaly jsou vyrobeny z recyklovaných plastových lahví (RPET)
  • Milujeme všechny psy a speciálně propagujeme útulky, protože věříme, že všichni psi si zaslouží svůj domov navždy.
  • Podporujeme místní neziskové záchranné organizace, které tvrdě pracují na záchraně všech psů, kteří potřebují bezpečné místo.
  • A v neposlední řadě věříme, že vzdělání lidí je klíčem k celoživotnímu užití života se psem. SSdílíme tipy pro vás a vašeho psa, které se týkají chování, zdraví a životního stylu. Pokud máte zájem o psaní pro náš blog nebo jinou formu spolupráce, neváhajte nás kontaktovat.