Pláštěnky pro psy

Naše pláštěnka pro psa je ideální řešení pro ty, kdo si chtějí užít procházky se svým čtyřnohým přítelem i v deštivém počasí. Tento elegantní a funkční produkt je navržen tak, aby poskytoval maximální ochranu a pohodlí pro vašeho psa.

#ShowMore#

Pláštěnka je vyrobena z vysoce kvalitního, voděodolného materiálu, který je odolný vůči větru a dešti, zatímco jeho lehká konstrukce umožňuje vašemu psovi pohybovat se svobodně a pohodlně. Vnitřní strana pláštěnky je vybavena měkkým podšitím pro extra pohodlí.

Tento produkt je navíc vybaven praktickým kapucí a reflexními pruhy pro zvýšení viditelnosti vašeho psa v noci. Díky nastavitelnému popruhu je pláštěnka snadno přizpůsobitelná velikosti a tvaru těla vašeho psa.

Naše pláštěnka pro psa je nejen praktická, ale také stylová. Je dostupná v několika barevných variantách, takže si můžete vybrat tu, která nejlépe odpovídá osobnosti vašeho psa.

Příště, když se připravujete na procházku a venku začne pršet, nezoufejte. S naší pláštěnkou pro psa bude vaše procházka příjemná a bezpečná bez ohledu na počasí.

Nejprodávanější

3 položek celkem
Sd3a7a68aca4f42fd8af1e75248ebeddfD
od 239 Kč

Méďa Pláštěnka pro psa je ideální ochranou pro vašeho čtyřnohého přítele v deštivém počasí. Vyrobena z kvalitního, voděodolného materiálu, poskytuje pohodlí a sucho. Její...

PLAS02/S
Psi nejsou náš celý život, ale náš život dělají celým Roger Caras (5)
Novinka
od 239 Kč

Flower Pláštěnka pro psa je ideální ochranou pro vašeho čtyřnohého přítele v deštivém počasí. Vyrobena z kvalitního, voděodolného materiálu, poskytuje pohodlí a sucho. Její...

PLAS03/S