Obojek proti klíšťatům pro psy - růžový

Akce Nejprodávanější
439 Kč –54 %
ruzový
439 Kč –54 % 199 Kč / ks
Skladem (>3 ks)
Možnosti doručení

Obojek proti klíšřatům pro dospělé psy

Detailní informace

Detailní popis produktu

 
Ochraňte svého čtyřnohého miláčka proti klíšťatům, komárům a pakomárům pomocí antiparazitního obojku. Tento obojek má maximální délku 62 cm a je určený pro střední a velké psy. Proti všem vývojovým stádiím klíšťat a napadení psa komáry a pakomáry poskytuje ochranu po dobu 7 až 8 měsíců. Obsahuje účinnou látku deltametrin, která se postupně uvolňuje díky tření obojku o srst během nošení. V průběhu jednoho až dvou týdnů se rozšíří po celém těle psa tukovou vrstvou pokožky. Obojek nezapáchá, neztrácí svou účinnost při kontaktu s vodou a je šetrný jak k psovi, tak k jeho majiteli. Lze jej nasadit štěňatům starších 7 týdnů. 

 

  • Léčba a prevence zablešení po dobu 7 až 8 měsíců.
  • Voděodolný a bez zápachu!
  • Psi se s ním mohou koupat ve vodě
  • Účinnost nastupuje okamžitě po nasazení obojku.
  • Nepřetržitě uvolňuje malé dávky účinných látek do kůže, čímž zabraňuje přisátí klíšťat
  • Účinná látka se neuvolňuje do prostředí, takže můžete se psem manipulovat bez jakýchkoliv omezení, děti se s ním mohou bez obav mazlit a hrát si s ním.
  • Různé barvy: červený, ružový, zelený, multibarevný, modrý, šedý, fialový

Maximální délka obojku: 62 cm

Obojek je třeba nasadit týden před pobytem v infikovaném prostředí, jelikož účinná látka je z obojku uvolňována pozvolna přímo na psa, a rozšiřuje se lipidovou vrstvou kůže na celé tělo zvířete.

Účinnou složkou obojku jsou esenciální oleje: výtěžek z citronového eukalyptu (lemon eucalyptus, 60%), linaloe (25%), citronela (10%) a levandule (5%).

Návod k použití

obojek proti kliestom nastaveni

Upozornění:

Po manipulaci s obojkem si umyjte ruce mýdlem a vodou. Uchovávejte mimo dosah dětí, nedovolte dětem hrát si s obojkem nebo jej dokonce cucat.

Nežádoucí účinky (frekvence a závažnost):
Ve vzácných případech mohou být pozorovány lokalizované kožní léze, lokalizovaná dermatitída nebo erytém, pruritus a vypadávání srsti. Ve velmi vzácných případech byly pozorovány neurologické příznaky jako jsou tremor a letargie. Pokud k tomu dojde okamžitě sundejte obojek. Tyto příznaky obvykle samovolně odezní v průběhu 48 hodin. Možná léčba je pouze symptomatická, protože není známé žádné specifické antidotum. 

Vyjměte obojek z uzavřeného ochranného sáčku. Připevněte obojek kolem krku zvířete, aniž byste jej příliš utáhli. Mezi obojkem a krkem psa by mělo být místo na podélné zasunutí dvou prstů. Provlékněte konec obojku přes sponu a odstřihněte přebytečnou délku obojku 5 cm nad sponou

Kdy obojek nepoužívat:
Nepoužívat u štěňat mladších 7 týdnů. Nepoužívat u psů s kožními lézemi. Nepoužívat u zvířat v případě známé přecitlivělosti na pyretroid

Doplňkové parametry

Kategorie: Srst
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 0.05 kg
Barva: Růžová
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
HZ Avatar autora | 26.3.2023
Spokojenost
5
JS Avatar autora | 4.4.2022
Doporučuji ????
Nevyplňujte toto pole:
MS Avatar autora Obojek proti klíšťatům pro psy - růžový 22.3.2022 19:26
Chrání i proti blecham? Děkuji za odpověď
Odpovědět