Žvýkací a mazlící

Naše kolekce žvýkacích a mazlících hraček pro psa je pečlivě navržena, aby poskytovala vašemu čtyřnohému příteli hodiny zábavy a spokojenosti. Představujeme širokou škálu designů a velikostí, abychom vyhověli individuálním potřebám vašeho psa. Níže najdete hlavní charakteristiky našich hraček:

#ShowMore#

  • Kvalitní materiály: Naše hračky pro psa jsou vyrobeny z vysoce kvalitních a bezpečných materiálů, které jsou odolné proti kousání a žvýkání, a zároveň měkké a jemné pro mazlení.

  • Různé textury: Různé textury a materiály nabízejí vašemu psu rozmanité žvýkací a hmatové zážitky, které podporují dentální zdraví a zlepšují komfort při hře.

  • Bezpečná zábava: Bezpečná konstrukce bez malých částí, které by mohly být spolknuty, zajišťuje, že se váš pes může bezpečně bavit, aniž by došlo k nebezpečí udušení.

  • Podpora mentálního a fyzického Vývoje: Žvýkání a hra s našimi hračkami podporuje mentální stimulaci a fyzickou aktivitu vašeho psa, což je zásadní pro jeho celkové zdraví a pohodu.

  • Snadná údržba: Naše hračky pro psa jsou snadno čistitelné a mohou být prané v pračce, což zajišťuje, že zůstanou čisté a svěží pro vašeho čtyřnohého přítele.

  • Široká škála designů: Nabízíme širokou škálu roztomilých a zábavných designů, které vašeho psa zaujmou a zábavou jej zaneprázdní.

Přineste radost a pohodlí do života vašeho psa s naší kolekcí žvýkacích a mazlících hraček. Tyto hračky jsou ideálním doplňkem pro každodenní hru a interakci, a zároveň poskytují vašemu psu útulného mazlíčka na odpočinek.

Nejprodávanější

16 položek celkem
S80b50b8ef47640358403f331c4ada404N
79 Kč

Hračky jsou vyrobeny z vysoce odolné a extrémně flexibilní gumy, která je pro vašeho psa nezávadná a mimořádně zábavná.

HR28
hracka medvedik
od 299 Kč

Hračka pro psy v pěkném designu zvířátka disponuje skvělým zpracováním. Je ideální na přetahování či aportování. 

HR23/MOD/S
plamenak3
Doporučujeme
259 Kč

Měkoučké a šetrné k mléčným a malým zoubkům, to jsme měli na paměti, při vybírání vhodných hraček pro štěňátka a mazlivé pejsky.

HR06
plisak2
259 Kč

Měkoučké a šetrné k mléčným a malým zoubkům, to jsme měli na paměti, při vybírání vhodných hraček pro štěňátka a mazlivé pejsky.

HR07
plisak7
259 Kč

Hračka pro psy plyšový slon

HR08
plisak5
259 Kč

Hračka pro psy plyšový krokodýl

HR10
plisak
259 Kč

Hračka pro psy plyšová myš

HR11
plisak6
259 Kč

Hračka pro psy plyšová ovce

HR29
plisak8
229 Kč

Hračka pro psy plyšový pes

HR12
plisak34
259 Kč

Hračka pro psy plyšový zajíc

HR17
plisak3
259 Kč

Hračka pro psy plyšová opice

HR18
plisak4
259 Kč

Hračka pro psy plyšová kachna

HR16
plisak1
259 Kč

Hračka pro psy plyšová liška

HR14
plisak10
259 Kč

Hračka pro psy plyšový medvěd

HR15
Dizajn bez názvu (4)
239 Kč

Pevná hračka pro psy s lanem pro nekonečné přetahovací hrátky, vtipný design, s měkkým bavlněným povrchem a se zabudovaným pískátkem.

HR09/MEDA
hračka
249 Kč

Potěšte své domácí mazlíčky roztomilou a odolnou hračkou.

HR19