Polostahovací obojky pro psy

Polostahovací obojky pro psy jsou speciální typ obojků, které kombinují vlastnosti pevných a stahovacích obojků. Tento druh obojku pro psa je navržen tak, aby poskytoval bezpečí a kontrolu při zachování pohodlí pro vašeho psa.

#ShowMore#

Polostahovací obojky pro psy jsou ideální pro psy, kteří mají tendenci se z obojků vyvlékat, nebo pro psy, kteří potřebují trochu více vedení během procházek. Tyto obojky se stáhnou, když pes táhne, ale mají bezpečnostní omezení, aby se nikdy úplně nestáhly a neškrtily psa.

V naší nabídce najdete široký výběr polostahovacích obojků pro psy různých velikostí, materiálů a designů. Ať už hledáte jednoduchý polostahovací obojek pro psa pro každodenní použití, nebo něco stylovějšího pro speciální příležitosti, máme pro vás ideální řešení.

Polostahovací obojky pro psy nabízejí řadu výhod a funkcí, které z nich dělají skvělou volbu pro mnoho majitelů psů.

  1. Kontrola a bezpečnost: Polostahovací obojky poskytují větší kontrolu nad psem než standardní obojky, což je ideální pro psy, kteří mají tendenci táhnout nebo se vyvlékat z obojků. Bezpečnostní omezení zabraňuje úplnému stáhnutí obojku, což zabraňuje škrcení.

  2. Pohodlí: Tyto obojky jsou navrženy tak, aby byly pro psy pohodlné. Když pes netáhne, obojek zůstává volný, což zajišťuje pohodlí a snadné dýchání.

  3. Flexibilita: Polostahovací obojky jsou vhodné pro psy všech velikostí a plemen. Jsou také skvělé pro štěňata, která se teprve učí chodit na vodítku.

  4. Různé styly a materiály: Tyto obojky jsou k dispozici v různých stylech, barvách a materiálech, včetně nylonu, kůže a dalších, takže si můžete vybrat ten, který nejlépe vyhovuje vašemu psu a vašemu stylu.

  5. Snadné použití: Polostahovací obojky jsou snadno nastavitelné a snadno se nasazují a sundávají, což z nich dělá praktickou volbu pro každodenní použití.

  6. Tréninkový nástroj: Tyto obojky mohou být také užitečné jako tréninkový nástroj, pomáhají psům naučit se správnému chování na vodítku.

Pamatujte, že správný výběr a použití obojku pro psa je klíčové pro bezpečí a pohodlí vašeho mazlíčka. Pokud si nejste jisti, jaký typ obojku je pro vašeho psa nejlepší, neváhejte se obrátit na nás pro odbornou radu.

Měření obvodu krku vašeho psa je důležité pro správný výběr obojku. Následujte tyto kroky, abyste získali přesné měření:

  1. Připravte si měřicí pásku: Měřicí pásku, kterou používáte pro šití nebo řemeslné práce, je ideální pro tento účel. Pokud nemáte měřicí pásku, můžete použít kus provázku nebo šňůrky a poté ho naměřit pomocí pravítka nebo metru.

  2. Najděte správné místo: Obvod krku by měl být měřen v místě, kde obvykle sedí obojek. To je obvykle v polovině krku, ale může se lišit v závislosti na plemeni psa.

  3. Měřte obvod krku: Ovinutím měřicí pásky kolem krku vašeho psa získáte měření obvodu. Ujistěte se, že pásku držíte dostatečně volně, aby bylo mezi páskou a krkem psa místo pro dva prsty. To zajišťuje, že obojek nebude příliš těsný a nepohodlný pro psa.

  4. Zaznamenejte měření: Jakmile máte obvod krku, zaznamenejte si měření. Při výběru obojku použijte toto měření jako vodítko. Většina výrobců obojků uvádí velikosti v centimetrech, takže si ujistěte, že vaše měření je v této jednotce.

Pamatujte, že je důležité pravidelně kontrolovat velikost obojku, zejména pokud máte štěně, které rychle roste, nebo pokud se váha vašeho psa mění.

Nejprodávanější

Dizajn bez názvu 2023 01 16T083017.949
 
od 289 Kč
Sunset Mood Summer Photo Collage (2)
529 Kč –18 %
Původně: 529 Kč  (–18 %)
429 Kč
Sunset Mood Summer Photo Collage (1)
od 519 Kč–19 %
Původně: 519 Kč  (–19 %)
od 419 Kč
Sunset Mood Summer Photo Collage
od 509 Kč–19 %
Pletený stahovací obojek
Skladem (2 ks)
1397/MOD2
Původně: 509 Kč  (–19 %)
od 409 Kč
stehovaci obojek
399 Kč –35 %
Původně: 399 Kč  (–35 %)
259 Kč
5 položek celkem
Sunset Mood Summer Photo Collage
Akce Poslední kusy
od 509 Kč–19 %
od 409 Kč

Stahovací obojek ručně pletený z paracordu vhodné pro malá a střední plemena psů.

1397/MOD2
Sunset Mood Summer Photo Collage (1)
Akce Poslední kusy
od 519 Kč–19 %
od 419 Kč

Stahovací obojek ručně pletený z paracordu vhodné pro malá a střední plemena psů.

+ další
1403/L
Sunset Mood Summer Photo Collage (2)
Akce Poslední kusy
529 Kč –18 %
429 Kč

Stahovací obojek ručně pletený z paracordu vhodné pro malá a střední plemena psů.

1406/XL3
Dizajn bez názvu 2023 01 16T083017.949
od 289 Kč

Obojek řetěz stahovací pro psy. Vyrobený z pochromovaného kovu. Ideální pomůcka pro výcvik psa. Zejména pro dlouhosrsté psy. Vhodný pro střední a velká plemena psů. 

OB33/40
stehovaci obojek
Akce
399 Kč –35 %
259 Kč

Klasický stahovací obojek jednoduchý na použití, ke každodennímu použití. Obojek je vyroben z jemné kůže a má mosazné doplňky.

KO17/M